Free Online XML Sitemap Generator

Arama motoru optimizasyonu

XML Sitemap Oluşturucu


Bir alan adı girin


Değiştirilme tarihi
dd/mm/yyyy
Frekansı değiştir
Varsayılan öncelik
Kaç sayfa taramam gerekiyor?

Emekleme...
Bağlantılar Bulundu: 0


        
        

Hakkında XML Sitemap Oluşturucu

XML Sitemap Oluşturucu Nedir?

 

XML Sitemap Oluşturucu  (Generator) Aracı, sitenizin daha iyi bir şekilde indekslenebilmesi için arama motoru dostu bir XML sitemap oluşturmanızı sağlar. Aşağıdaki adımları izleyerek bu SEO aracımız ile web siteniz için bir sitemap oluşturabilirsiniz.

 • Sitenizin http:// ile başlayan URL'sini girin ve tercih ettiğiniz seçenekleri işaretleyin.
 • Ardından "Sitemap Oluştur" seçeneğine tıklayın, birkaç saniye sonra yeni oluşturulmuş olan XML sitemap'e yönlendirileceksiniz.
 • "XML dosyası olarak kaydet" seçeneğine tıklayarak sitemap'i indirin ve domain kök dizininize yükleyin.
 • Son olarak da Google Webmasterlar Aracı'nın gösterge tablosunu açın sitemap URL'nizi ekleyin.

XML sitemap Generator aracı, arama gezginlerinin web sitenizin tüm yapısını görüntüleyebilmesini ve daha iyi bir şekilde indeksleyebilmesini kolaylaştıran bir sitemap oluşturuyor. Diğer ücretsiz araçlar kendi sitemaplerinde sadece 500 sayfalık indekslemeye olanak tanıyorken, Ücretsiz Seo Araçları'ndan biri olan XML Sitemap Oluşturucu aracı ücretsiz olarak 5000 sayfaya kadar olanak tanıyor.

Aracımız, webmasterlarının çoğunun bir kez de olsa mutlaka ziyaret etmiş olduğu bir XML dosyası oluşturarak her şeyi oldukça kolay bir hale getirmiştir. Yani aracı kullanmak için herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyacınız yok. Yapmanız gerekenler sadece sitenizin tam URL'sini girmek, favori seçeneklerinizi seçmek ve web siteniz için uygun bir sitemap oluştururken aracı izlemek.