Webpage Screen Resolution Simulator

Arama motoru optimizasyonu

Web Sayfası Responsive Aracı


URL girinEkran Çözünürlüğünü Seçin:

 
 
 
 
 
 
 
 


Hakkında Web Sayfası Responsive Aracı

Web Sayfası Responsive Aracı Nedir?

 

Web sayfası responsive aracı bir web sayfasının hazırlama ve düzenleme aşamasında birbirinden farklı çok sayıda işlem gerçekleştirilir. Web sitesinin hazırlama aşamalarında kaliteli sonuçlar alınabilmesi için yapılacak düzenlemelerin ve tasarım işlemlerinin denetlenmesi ve görüntülenmesi gerekmektedir.

Responsive kontrol işlemi ise web sayfalarının düzenlemelerini ve tasarım çözünürlüklerini, kullanılan cihazın dışında incelemeyi sağlayan önemli bir araç olup, responsive nedir sorusunun da canlı örneğidir.

Responsive tasarım testi nasıl çalışıyor acaba diye düşünmek yerine doğrudan görmeyi sağlayan bu araç responsive tasarım ölçüleri için birden fazla çözünürlük sunmaktadır.

Web sayfası responsive aracı kısmını tamamladıktan sonra siteye eklenen logonun nasıl görüldüğünü her bir çözünürlükte görüntülemek, sitenin kusursuz olmasında önemli bir noktadır. Web sayfası responsive kontrolü aracını kullanmak için yapmanız gereken sitenin url adresini tam olarak yazmak ve aşağıda yer alan çözünürlük değerlerinde siteyi incelemektir.