Free AVG Antivirus Checker

Arama motoru optimizasyonu

Şüpheli Web Site Sorgulama

En fazla 20 URL girin (Her URL ayrı satırda olmalıdır)Hakkında Şüpheli Web Site Sorgulama

Şüpheli Web Site Sorgulama Nedir?

 

Web üzerinde virüs, trojan, spyware, malware benzeri zararlı ve kötücül içeriklerin siteye girişi ip üzerinden ya da web yani url üzerinden gerçekleşir. Şüpheli web site sorgulama ve güvenilirliğinden emin olunamayan sayfaların url adreslerinin mutlaka ziyaret edilmeden evvel kontrol edilmesi, bilgilerin güvenliği açısından çok önemlidir. Peki, şüpheli web site sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Bir web sayfasının güvenilir olup olmadığını, sitemizde yer alan şüpheli web site sorgulama aracını kullanarak saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken incelemek istediğiniz, güvenlik durumu hakkında şüphe duyduğunuz internet sitesinin url adresini arama kutucuğuna eksiksiz yazmak ve ardından sorgulama yapmaktır. Şüpheli web site sorgulama işlemi saniyeler içerisinde tamamlanıp site içerisinde size zarar verebilecek bir durumun olup olmadığı hakkında güvenilir bilgileri sunacaktır.

Site içerisinde yer alan bu araç ile aynı anda 20 tane sitenin url adresini girerek güvenli olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoklu sayıda sonuç öğrenmek size zaman kazandıracaktır. Gezmek istediğiniz siteleri yazıp saniyeler içerisinde sonuç alabilirsiniz.

Güvenli yazan siteleri rahatlıkla gezebilirsiniz. Şüpheli web site sorgulama eğer isteseniz domain sorgulama, whois domain sorgulama işlemini de yine sayfamızda yer alan araçları kullanarak kısa sürede yapabilir, domain kime ait ya da domain tescil durumu hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Sitemizde istediğiniz site ya da sitelerin site analiz işlemlerini gerçekleştirebilir, hosting sorgulama işlemlerini de 1 dakikadan az bir sürede yapabilirsiniz.